Чемпіонат України з сумо

 

Чемпіонат України з сумо
 

 

15- 17 вересня  на учбовій спортивно-оздоровчій базі «Динамо» в м. Очаків відбувся Чемпіонаті України з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 12, до 14, та до 16 років. Загалом в   ньому прийняли участь понад 350  спортсменів з  18 областей України. До складу команди  Дніпропетровської області увійшло  22  вихованця  ДЮСШ , які привезли 18 медалей: шість золотих, вісім срібних та чотири  бронзових медалей.

Чемпіонами України в своїх вагових категоріях стали: Манько Кирило у віковій групі до 12 р, Бординських Софія у віковій групі до 12 та до 14 років, Перехрест Руслана у віковій групі до 14 та до 16, Гарькавая Катерина  у віковій групі до 14 років, а у віковій групі до 16 років Катерина виборола срібну нагороду. Також срібні медалі вибороли Муха Кирило , Шевченко Богдан, Риньдя Марія у віковій групі до 16 років. Бронзові нагороди завоювали  Кудиєнко  Юлія у віковій групі до 12 років, Манько Кирило у віковій групі до 14 років, Ісігорова  Анастасія та Столяр Микита у віковій групі до 16 років. Окрім цього команда дівчат у складі:  Бординських Софії, Гарькаваї Катерини, Перехрест Анастасії, Риньді Марії посіла друге загально командне місце.

Успішний виступ вихованців був здійснений завдяки спільній співпраці батьків, їх тренерів Шутенко Є.А., Дурнєв М.В., Сігарьов О.О.

 Создан 20 сен 2015