Перемоги жовтоводських сумоїстів.

 

Перемоги жовтоводських сумоїстів.
З 18-20 березня в місті Одеса пройшов чемпіонат України з сумо.  В змаганнях прийняли участь понад 350  спортсменів з  18 областей. Медалі змагань розігрувалися в трьох вікових категоріях: серед дітей до 12 років, серед молодших юнаків та дівчат до 14 років і серед юнаків та дівчат до 16 років. Чемпіонами України в своїх вагових категоріях стали: Риньдя Марія у віковій групі до 16 років, Грабовенко Владислав у віковій групі до 16 років, Гарькава Катерина у віковій групі до 14 років та у віковій групі до 16 років, Бординських Софія у віковій групі до 14 років. Срібну медаль виборола Перехрест Руслана у віковій групі до 16 років. Бронзові нагороди завоювали  Іщенко Микита у віковій групі до 12 років, Міносян Володимир у віковій групі до 12 років, Манько Кирило у віковій групі до 14 років, Тимчур Стас у віковій групі до 14 років, Муха Кирило у віковій групі до 16 років.

Окрім цього  відбулися командні  змагання стінка на стінку. Команда дівчат у складі:  Бордінських Софія, Гарькава Катерина, Риньдя Марія, Перехрест Руслана посіла друге загально командне місце у віковій групі до 16 років,   команда хлопців у складі:  Шевченко Богдана, Мухи Кирила, Недєльського Кирила, Грабовенко Владислава також посіла друге загально командне місце  у віковій групі до 16 років, команда хлопців у яку входили  Міносяна Володимира, Гулого Андрія, Дмитренко Данила посіла трете місце у віковій групі до 14 років.

Успішний виступ вихованців був здійснений завдяки спільній співпраці батьків, їх тренерів Шутенко Євген Анатолійович, Дурнєв Микола Вікторович, Сігарьов Олександр Олександрович. Создан 22 мар 2016