Чеміонат України з сумо.

 

Чеміонат України з сумо.
Із 12 по 15 вересня на навчально - спортивній базі «Динамо» в м. Очаків відбувся Чемпіонаті України з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 12 років, до 14 років, до 16 років та до 18 років . 

Загалом в ньому прийняли участь понад 350  спортсменів з  18 областей України. До складу команди  Дніпропетровської області увійшло  25  вихованця  ДЮСШ , які привезли 32 медалі: 19  золотих, 5  срібних та 8 бронзових медалей.

Чемпіонами України в своїх вагових категоріях стали: у віковій групі до 12 років  Тимчур Стас, Кудієнко Юлія, Бєлкова Маргарита; у віковій групі до 14 років  Кудієнко Юля, Гарькава Катерина, Бордінських Софія, Філіпьєва Настя, Годись Павло, Манько Кирило; у віковій групі до 16 років  Бордінських Софія, Перехрест Руслана; у віковій групі до 18 років Грабовенко Владислав, Перехрест Анастасія.

Дві срібні медалі у віковій групі до 16 р та до 18 років виборола Риньдя Марія, також срібні медалі у віковій групі до 16 років завоювали Бєлкова Маргарита, Гарькава Катерина та Ненашев Дмитро.

Бронзові нагороди у віковій групі до 14 років вибороли Бєлкова Маргарита, Тимчур Стас, Рябенко Владислав та Шевченко Богдан, Грабовенко Влад у віковій групі до 16 років.

 

Окрім цього команди дівчат у складі:  Бордінських Софії, Гарькаваї Катерини, Белкової Маргарити, Кудієнко Юлії посіла перше загально командне місце у віковій групі до 14 років, а команда у складі: Риньдя Марія, Перехрест Анастасія, Перехрест Руслана посіли третє загально командне місце у віковій групі до 16 років.

 

Успішний виступ вихованців був здійснений завдяки спільній співпраці батьків та їх тренерів Шутенка Євгена Анатолійовича, Дурнєва Миколи Вікторовича, Сігарьова Олександра  Олександровича.

 

Підготувала інструктор – методист  ДЮСШ Марина Водяна.

 Создан 08 ноя 2016