Медалі з чемпіонату Европи з сумо.

 

Медалі з чемпіонату Европи з сумо.
Вихованці ДЮСШ відділу освіти прийняли  участь на чемпіонаті Європи з сумо  серед юнаків та дівчат 12, 14,16 та 18 років.

Двадцять шість  вихованців ДЮСШ,  завоювали 21 медаль: вісім  золотих, сім  срібних та шість бронзових  Чемпіонат відбувся 3-7 листопада в місті Могильові  Білорусія на базі спортивного комплексу  «Олімпієць»  В ньому прийняли участь команди з Азербайджану, Грузії , Литви, Латвії, Польщі, Німеччини, України, Угорщини, Білорусі, Росії і Естонії. Чемпіонами Європи в своїх вагових категоріях стали: Белкова Маргарита у віковій групі до 12 років, Гарькава Катерина, Рябенко Владислав, Бордінських Софія у віковій групі до 14 років, Риньдя Марія, Перехрест Руслана, Бордінських Софія, у віковій групі до 16 років, Перехрест Руслана у віковій групі до 18 років. Срібні медалі вибороли Кудієнко Юлія у віковій групі до 12 років, Гарькава Катерина, Перехрест Анастасія, Грабовенко Владислав у віковій групі до 16 років, Риньдя Марія, Перехрест Анастасія у віковій групі до 18 років. Бронзові нагороди завоювали Іщенко Микита у віковій категорії до 12 років. Кудієнко Юлія, Годись Павло, Манько Кирилоу віковій категорії до 14 років, Тимчур Станіслав у віковій групі до 16 років та Недельський Кирило у віковій групі до 18 років.

  Успішний виступ вихованців був здійснений завдяки спільній співпраці батьків, їх тренерів Шутенка Є.А., Дурнєва М.В., Сігарьова О.О. та меценатів  Вієнко Олександра, Тамільченко Володимира, Стадніченко Ігоря.

Тож адміністрація та тренерсько - викладацький колектив вітає спортсменів та їх тренерів та бажає нових спортивних досягнень.

Підготувала  інструктор – методист ДЮСШ Водяна Марина

 Создан 14 ноя 2016