ДЮСШ учасники фестевалю Дні Японії в Дніпрі.

 

ДЮСШ учасники фестевалю Дні Японії в Дніпрі.
11-13 листопада в Дніпрі пройшли Дні Японії в Україні.  
Дніпро стало третім містом України, який прийняв фестиваль. За словами організаторів, це перший такий фестиваль в історії міста. 

У його програмі було чимало заходів, які знайомлять зі світом японської культури: безкоштовні майстер-класи, виставки, лекції, демонстрація фільмів тощо. Цікавою була презентація японських бойових мистецтв. Організатори запросили найкращі школи в яких культивуються дзюдо,  кендо, айкідо, каратедо,сумо.  ДЮСШ відділу освіти теж прийняло участь у даному заході презентувавши один з видів боротьби сумо.

Цей видовищний вид єдиноборств  почав розвиватися в усіх спортивних школах в яких культивується боротьба.Боротьба проходила на спеціальному майданчику для боротьби дохьо. Кожен поєдинок супроводжувався чисельними ритуалами, який повинен був відігнати злих духів та принести удачу. Кожна зустріч тривала декілька секунд, оскільки один з борців швидко витісняв іншого з майданчика.  Саме як можна отримати перемогу демонстрували чемпіони Европи: Белкова Маргарита, Гарькава Катерина, Рябенко Владислав, Грабовенко Владислав, Шевченко Богдан, призер Манько Кирило, Іщенко Микита, Кудієнко Юлія, Недельський Кирило. Присутнім дуже сподобався виступ вони з задоволенням спостерігали за кожною сутичкою.


 Создан 14 ноя 2016