Історія відділення боротьби.

 
 

Історія відділення боротьби.
З 2004 року відділення дзюдо в штаті якого працював лише Шутенко Є.А.  було передано ДЮСШ відділу освіти. Починається нова історія розвитку відділення. В цьому ж році у відділення прийде Рогоза Поліна Вікторівна, а у 2006 році Сігарьов Олександр Олександрович. Молоді тренери збільшили кількість вихованців почнуть навчатися самі та навчати інших. Поліна Вікторівна, зробила значний вклад у історію не тільки відділення але й школи, адже саме її вихованці котрих вона взяла кумедними малюками зараз стоять на п’єдесталах чемпіонату Європи з  боротьби сумо. Це Перехрест Анастасія та Руслана, Риньдя Марія, Недельський Кирило, Грабовенко Владислав, Шевченко Богдан значного успіху вони досягнуть під керівництвом іншого тренера Дурнєва Миколи Вікторовича, який почне працювати у 2012 році.

«Ну разве сердце позабудет того, кто хочет нам добра….» ці слова із відомої пісні про тренера сміливо можна віднести до тренера- викладача Сігарьова Олександра Олександровича. Його серце відкрите до дитячої душі. Для своїх вихованців він Любимий Сан Санич. За 10 років роботи в ДЮСШ він зумів підготувати 10 кандидатів в майстри спорту, 12 спортсменів І розряду. Більше  200 разів  вихованці  Олександра Олександровича  ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів області, 15 медалей різного ґатунку вибороли на чемпіонатах України. Кращі вихованці Гарькавая Катерина чемпіонка юнацького чемпіонату Європи з сумо, дворазова  чемпіонка України з сумо, срібна призерка чемпіонату України з дзюдо, бронзова призерка чемпіонату України з самбо та Рябенко Влад призерів чемпіонату України з самбо, сумо, срібний призер чемпіонату Європи з сумо. Підростає багато талановитих спортсменів  це: Міносян Володимир, Гулий Андрій, Дмитренко Данило, Кравчук Данило, Білий Тимур, Пільчик Євген, Пікульський Богдан, які неодноразово були переможцями та призерами чемпіонатів області та всеукраїнських турнірів з дзюдо та боротьби самбо багато інших.

 

 

У 2006 році відкриється  відділення боротьба самбо. Тренером з цього виду боротьби буде  Лепехо В.Г.   Пізніше у 2009 році до відділення прийде Беляєва( Турбаєвська ) Олександра Ігорівна. Відкриття нового відділення дало змогу готувати ще більше спортсменів, деякі з них почали виступати не тільки з дзюдо а й самбо. Володимир Григорович і зараз працює  у відділені він знаходе  багато талановитої молоді, яка згодом показує високі спортивні результати. Його одні з перших вихованок Галушко Влада та Біленко Ольга досягнуть високих спортивних результатів але під керівництвом інших тренерів Шутенко Є. А. та Сігарьова О.О.

 

 

 

 

 

 

У  2014 році відкрилося  ще одне  відділення сумо. Цьому передуватимуть низка подій Біреш Ілона стане чемпіонкою Світу з сумо крім того вона неодноразова чемпіонка області з дзюдо, боротьби самбо, чемпіонка України з дзюдо, боротьби самбо, сумо, срібна призерка чемпіонату  Європи з сумо,  чемпіонка Кубку Європи з дзюдо. За підготовку чемпіонки світу Біреш Ілони Євгену Анатолійовичу  Шутенку  присвоєно звання Заслужений тренер України.

Відкриття  нового відділення дає нові результати, нові можливості. Вихованці відділення входять до складу збірної команди України з сумо, а маленьке наше містечко відомо далеко за межами України.

 

Вихованці тренера Шутенка Євгена Анатолійовича неодноразово стають чемпіонами та призерами області, України, Європи. Одні з кращих його вихованців це: Бардіна Єлизавета  -  майстр спорту  України, чемпіонка України з боротьби самбо, срібна призерка чемпіонату України з сумо, бронзова призерка кубку України з сумо; Поправко Станіслав – кандидат в майстри спорту; Топчий Ольга – кандидат у майстри спорту, чемпіонка України з боротьби самбо, Бердічевська Юлія – майстер спорту України, срібна призерка чемпіонату України з боротьби самбо; Невмивака Артем – кандидат в майстри спорту,  чемпіон чемпіонату Європи з бойового самбо, бронзовий призер чемпіонату України з самбо, Настусенко Діана майстер спорту України, бронзова призерка Кубку України з самбо, срібна призерка чемпіонату України з сумо; неодноразовими чемпіонами та призерами області  з дзюдо та самбо  Сміян Тетяна, Малиця Катерина,  Черкес Ігор, Бордінських Роман, Поліщук Марина, Забігайло Микита, Бордінських Дмитро, Черкес Олег,  Заярнюк Ольга, Кушнерук Маргарита, Пушкаренко Олександр, Левченко Катерина, Бердник Катерина, Сич Іван, Боклаг Олександр, Невмивака Артем, Левченко Роман та багато інших. Підростає нова зміна талановитих спортсменів це Бордінських Софія неодноразова чемпіонка та призерка Всеукраїнських турнірів з дзюдо, чемпіонка області з боротьби самбо, сумо, чемпіонка  України з самбо, чемпіонка  чемпіонату України з  сумо, срібною призеркою  юнацького чемпіонату Європи з сумо.

Кудиенко Юлія чемпіонка  чемпіонату України з сумо, Белкова Маргарита чемпіонка чемпіонату України з сумо, бронзова призерка чемпіонату України з боротьби самбо, Ненашев Дмитро  срібний призер чемпіонату України з сумо та багато чемпіонів та призерів області.

У 2012 році до відділення прийшов Дурнєв Микова Вікторович. Він взяв групу вихованців Поліни Вікторівни. Під його чутким керівництвом  кожен з них досяг високих спортивних результатів про які вони да же не могли мріяти.  Це Перехрест Руслана –  неодноразова чемпіонка області з боротьби самбо, сумо, чемпіонка  України з самбо, бронзова призерка чемпіонатів України з дзюдо, чемпіонка України з сумо, чемпіонка  юнацького чемпіонату Європи з сумо, чемпіонка та призерка Всеукраїнських турнірів з дзюдо, Перехрест Анастасія - чемпіонка  чемпіонату України з боротьби  самбо, бронзова призерка чемпіонату України з дзюдо, срібна призерка чемпіонату України з сумо, чемпіонка юнацького чемпіонату Європи з сумо ( до 14 років) та бронзова призерка чемпіонату Європи з сумо ( до 16 років),чемпіонка Європи з боротьби самбо, Риньдя Марія – срібна призерка чемпіонату України з боротьби самбо, бронзова призерка чемпіонату України з дзюдо, срібна призерка чемпіонату України з сумо,  срібні призери  юнацького чемпіонату Європи Нєдєльський Кирило, чемпіони юнацького чемпіонату Європи Грабовенко Владислава та Шевченко Богдана.

 

Зараз це потужне відділення готує нових чемпіонів.

За 12 років існування відділення у відділу освіти підготовлено 5 Майстрів спорту, 65 кандидатів в майстри спорту, 36 спортсменів І розряду, понад 2500 тисяч спортсменів масових розрядів.

 

 Создан 03 апр 2017