Чемпіонат України з сумо

 

Чемпіонат України з сумо
 

 

22-24 вересня у м. Рівно відбувся чемпіонат України з боротьби cумо

У змаганнях приймали участь юнаки та дівчата до 12 років, до 14 років та до 16 років. Чемпіонкою України в своїй ваговій категорії стала Бордінських Софія у віковій категорії до 14 років та до 16 років. Срібні нагороди вибороли: Белкова Маргарита  та Філіп’ єв Максим у віковій групі до14 років. Бронзові нагороди завоювали: Філіп’ єва Анастасія у віковій групі до 12 років та до 14 років, Кудіна Анастасія у віковій групі до 12 років та до 14 років, Дейнега Анатолій у віковій групі до 12 років, Поляков Максим у віковій групі до 14 років, Манько Кирило у віковій групі до 14 років, Кудієнко Юлія у віковій групі до 14 років, Гарькава Катерина у віковій групі до 16 років, Іщенко Микита у віковій групі до 16 років.

Окрім цього команда дівчат до складу якої входили Кудієнко Юлії, Белкової Маргарити посіла перше загально командне місце у віковій групі до 14 років, а команда дівчат у складі Бордінських Софії, Белкової Маргарити, Гарькавої Катерини посіли друге місце у віковій групі до 16 років.

Успішний виступ вихованців був здійснений завдяки спільній співпраці батьків та їх тренерів Шутенка Євгена Анатолійовича, Дурнєва Миколи Вікторовича, Сігарьова Олександра  Олександровича. Создан 28 мар 2018