Медалі зі справжнього свята самбо

26 по 31 травня у курортному селищі Кароліно- Бугаз Одеської області відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 14 років.

В змаганнях прийняло участь півтисячі учасників із 22 регіонів. До складу команди збірної Дніпропетровської області увійшли вихованці ДЮСШ відділу освіти. Чемпіонкою у ваговій категорії до +65 кг стала Бєлкова Маргарита, друге місце у ваговій категорії до 51 кг посіла Кудієнко Юлія. Треті місця вибороли: Пільчик Євген у ваговій категорії до 50 кг, Іщенко Микита у ваговій категорії до 59 кг, Міносян Володимир у ваговій категорії до  71 кг.  У третій день  змагалися "стінка на стінку". Команда дівчат у склад якої увійшли: Кудієнко Юля, Белкова Маргарита, Кудіна Анастасія посіла друге місце, а команда хлопців у складі: Мартинова Романа, Ховрака Миколи, Пільчика Євгена, Пікульського Богдана, Передреєва Олександра, Іщенка Микити, Білого Тимура, Міносяна Володимира посіла третє місце. Яскравою крапкою великого свята самбо на Одещині став перший чемпіонат України з пляжного самбо, який зібрав 107 учасників із десяти регіонів.
Цей  вид програми, що декілька років тому запровадила Міжнародна федерація самбо, спортсмени здобувають перемогу двома способами – будь-яким кидком (достроково) чи за активністю.  Переважна більшість виграшів була саме завдяки технічним діям. Боротьба, , велася  тільки в положенні стоячи і без больових прийомів.
Усі, хто взяв участь у чемпіонаті з пляжного самбо, ввійшли в історію. Серед них Білий Тимур, який посів перше місце у ваговій категорії до 55 кг, другі місця посіли Кудієнко Юля у ваговій категорії 51 кг, Кудіна Анастасія у ваговій категорії до 37 кг, третє місце Ховрах Микола у ваговій категорії до 38 кг.

Підготували спортсменів тренери Шутенко Євген Анатолійович, Сігарьов Олександр Олександрович, Лепехо Володимир Григорович.