Зустріч з Міністром молоді і спорту Ігорем Ждановим

 
 

Зустріч з Міністром молоді і спорту Ігорем Ждановим
14 червня до Жовтих Вод завітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. 

До нашого міста міністр прибув разом з однопартійцем по Народному Фронту, народним депутатом Олегом Кришиним та начальником управління молоді і спорту ДОДА.  Ігор Олександрович відвідав  фізкультурно-оздоровчий комплекс ДП “СхідГЗК”, НВК №6 “Перспектива”, ДЮСШ відділу освіти де й подарував м’ячі юним  волейболістам спортсменам.

З директором ДЮСШ Віктором Лисенюком та міським головою Володимиром Абрамовим були обговорені питання підвищення зарплати тренерів: “Уряду вдалося підвищити зарплату тренерам ДЮСШ на два тарифних розряди, та обіцяю – на цьому ми не зупинимося.” – написав Ігор Жданов і додав: “Ця ДЮСШ також потребує ремонту – і це також ми обговорили із міським головою. Гроші на підтримку спортивних закладів обов`язково мають бути закладені в місцевому бюджеті. А для глобальних змін – є можливість залучити кошти ДФРР, подати відповідний проект до Міністерства. Про реальні можливості відновлення спортивних об`єктів, нашу співпрацю в цьому напрямку із Фондом і позитивні приклади я розповідаю представникам спортивної спільноти у кожну поїздку до регіонів.” 

В спортивному залі  "Будівельник"  гостей зустрічали юні дзюдоїсти. Ігор Олександрович поспілкуався і з тренром відділення дзюдо, Заслуженим тренером України Шутенком Євгеном Анатолієвичем. Були обговорени питання  стосовно федерацій боротьби дзюдо, самбо, сумо.
Создан 02 окт 2018