"Врожай" медалей з боротьби сумо.

Врожай медалей вибороли вихованки ДЮСШ відділу освіти на чемпіонаті України з боротьби сумо, який відбувся 21-23 лютого у місті Енергодар. В змаганнях приймали участь чотири вікові групи юніори, молодь до 21 року, молодь до 23 років та дорослі. Найбільш вдало виступила випускниця ДЮСШ відділення боротьби Ілона Біреш, яка виборола три золоті медалі у трьох вікових групах серед молоді до 21 року, молоді до 23 років та серед дорослих. Дві срібних нагороди виборола Біленко Ольга, прийнявши участь у двох вікових групах серед юніорів у ваговій категорії до 60кг. та серед молоді до 21 року у ваговій категорії до 65 кг. Ще одну срібну нагороду має Настусенко Діана, у  ваговій категорії до 50 кг серед юніорів, а дві бронзові нагороди у ваговій категорії до 70 кг. виборола Галушко Влада, яка прийняла участь у двох вікових групах серед молоді  до 21 року та молоді до 23 років.

Крім цього дівчата прийняли участь у командних змаганнях стінка на стінку, де вибороли перше командне місце серед юніорів та друге серед молоді до 23 років. Попереду у дівчат чемпіонат Європи таж побажаємо їм успіху. Готували спортсменок до змагань бригада тренерів  у складі: Євгеній Анатолійович Шутенко, Олександр Олександрович Сігарьов, Микола Вікторович Дурнєв, Олександра Ігорівна Турбаєвська, Володимир Григорович Лепехо та Сергій Анатолійович Каліян.