Юнацький чемпіонат Європи з сумо

 

Юнацький чемпіонат Європи з сумо
 

 

Вихованці ДЮСШ відділу освіти прийняли участь у чемпіонаті Європи з сумо серед юнаків та дівчат 12, 14 та 16 років. Чемпіонат відбулися 18-21 вересня в місті Ліда Білорусія на базі оздоровчого комплексу «Олімпія». В ньому прийняли участь команди з Білорусії, Росії, України, Польщі, Естонії, Угорщини, Казахстану, Литви й Азербайджану. До складу команди  України увійшло 11 вихованців ДЮСШ , які привезли 11 медалей: три золотих, три срібних та п’ять бронзових медалей.

Чемпіонами Європи в своїх вагових категоріях у віковій групі до 14 років стали:  Грабовенко Влад, Шевченко Богдан, Перехрест Анастасія . Срібні медалі вибороли  Перехрест Руслана у віковій групі до 14 років, Бордінських Софія та Гарькавая Катерина у віковій групі до 12 років . Бронзові нагороди завоювали  Рябенко Влад у віковій групі до 12 та до 14 років, Муха Кирило у віковій групі до 14 років, Перехрест Анастасія та Невмивака Артем у віковій групі до 16 років. успішний виступ вихованців був здійснений завдяки спільній співпраці батьків, їх тренерів Шутенко Є.А., Дурнєв М.В., Сігарьов О.О. та спонсорів Вієнко Олександра, Тамільченко Володимира, Стадніченко Ігоря.

Тож адміністрація та тренерсько - викладацький колектив вітає спортсменів та їх тренерів та бажає нових спортивних досягнень.Создан 26 сен 2014